Hakkımızda

2000 Yılında faaliyetlerine başlayan ve 2004 Yılının ilk çeyreğinde POLİVAC – SACH Markası faliyetlerine daha profesyonellik katma yolunda yeni adımlar atmıştır.

Dünyada 40’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve bir dünya markası olan İspanyol Devi SACH’IN Türkiye Cumhuriyeti Genel Distribütörlük sözleşmesi yaparak kısa sürede binlerce Konut, Villa, Otel, Kreş, Öğrenci yurtları, Camii, Sinema, Oto yıkama istasyonları, Bay ve Bayan Güzellik merkezleri ve benzeri projelerde yerini alarak kendinden sıkça söz ettiren ve örnek gösterilen lider firması olarak yerini almıştır.

Firmamız sektörde kazandığı güveni ve itibarı nesilden nesile taşımak arzusundadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğu firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla aynı titizlik ve tecrübeli kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazemiz, uygun fiyatlarımız ve güncel stoklarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Kolaylıkla satabildiğimizi değil, Daima doğru projeye doğru ürünü tavsiye ediyor.

Sizin için, Sizinle çalışıyor ve en önemlisi sektörde kendimizden emin adımlarla yürüyoruz…

Kalite Politikamız

Misyon POLİVAC'ın misyonu; koşulsuz müşteri memnuniyeti, verimlilik, takım oyunu, sürdürülebilir stratejiler, yenilikçilik, çevreye duyarlılık, kurumsal sosyal sorumluluk ve istikrarlı büyümedir.

Vizyon POLİVAC'ın vizyonu, içinde bulunduğu sektörlerde; müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, fark yaratan ürün ve hizmetler sunan, üst düzey sonuçlarıyla sürekli takip edilen, asla taviz vermediği değerleri örnek alınan, sosyal ve kültürel hayata katkı sağlayan, yerelden başladığı ticari yolculuğunu uluslararası piyasalara taşıyan bir organizasyon olmaktır.