SACH size sunuyor çünkü en komple yerli merkezi vakum sistemleri aralığı size sunmak için emin olabilirsiniz , merkezi vakum, çözümü en iyi evinizin boyutuna uygun, belirli gereksinimlerinize uyarlanmış. Büyük evler, müstakil evler ve 250m üzerinde büyükçe daireler için ²öneririz teknolojik olarak en gelişmiş modelleri içinde bizim yerli merkezi vakum aralığı, VAC, iki mevcut farklı sürümleri ve üç farklı boyutları mükemmel çözüm ne olursa olsun evinizin boyutu , düzeni ve şartları sunuyor.

Evlerinde 250m2 kadar boyutu var ECO160 model, hangi, VAC aralığı teknik şartnamesinde olmamasına rağmen, fazla vakumlama açısından beklentilerinize uygun esneklik ve etkinliği temizleme yaşayacak. Vac Aralığı Teknolojik yenilik kesme kenarı tasarım için harnessed -yeni iki belirleyici özellikleri SACH VAC modelleri tüm vakumlama ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Burada bahsediyoruz bir state-of-the-art merkezi vakum ünitesi, gürültü imal-emici ABSkimin tasarımı ve anlayışı üzerine çekiyor yıllık sektör deneyimi. Pro-Tecta Bakım gereksinimleri VAC azdır zaten, ama SACH gelişmiş Pro-Tecta filtrasyon sistemi olan ince plastik hasır toz repels sonucu çıkarmanız gerekir filtreyi temizlemek amacıyla bile daha az sıklıkta. Kolay-Tıklayın VAC Kolay Klik bırakma mekanizması kolaylaştırır hızlı ve kolay kaldırma ve yeniden filtrelerin takılması temizleme sonra.

Yeni Susturucu VAC susturucu var% 30 daha fazla etkili selefinden daha fazla VAC bile daha sessiz operasyon yapma Birleşmeyle teknolojik olarak gelişmiş elektroniği ve iki farklı sürümlerinde kullanılabilir DİNAMİK VE DİJİTAL ve üç farklı model, 1.6, 1.8 ve 2.4güç miktarına bağlı olarak ihtiyacınız VAC sunuyor hava akışı ve su-mükemmel kombinasyonu evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için kaldırın. DİNAMİK DİNAMİK işletmek için on ve off anahtarı on yollarla düşük anahtarı kolu-voltaj hortum ünitesi ile birlikte verilir. DİJİTAL DİJİTAL elektronik kolaylaştırmak ilerici bir start-up, yumuşak “start” tarafından geçiş anlamına gelir kendi özel düşük-voltaj hortumayrıca size hortumunun emiş gücünü ayarlamak için yeteneği verir. Örneğin ne zaman vakumlama, perdeler, ya da garip yerlere döşemelik emiş gücü buna göre uyarlamak isteyebilirsiniz.

DİJİTAL LCD ekran gerçek zamanlı bilgi sağlar düzeyinde güç kullanılan herhangi bir zamanda, temizlik filtresi (ölçerek farkı, hava basıncı, filtre alanı göreli iç ünite motor gövdesi), toplam saat çalışma sistemi, elektrik ve termal koruma, toz düzeyde bin ve herhangi bir servise gereksinimi olabilir. VAC aşağıdaki onayları taşır - CE (Avrupa Birliği Kalite Belgesi), BG (SGS-Bauart geprüft) ve ROHS (Restriction of Hazardous Substances) - yanı sıra prestijli Intertek Laboratuarlarında test evi tarafından test edildikten. Pazar merkez elektrik süpürgelerinin en gelişmiş aralığı. Ürün CE (Avrupa Birliği Kalite Belgesi), BG (SGS-Bauart-Geprüft) ve ROHS (Restriction of Hazardous Substances) onayladı.