Biri sahip evsel uygulamalar için merkezi vakum üniteleri en geniş aralıkları , SACH eviniz için en uygun çözüm,boyutu ne olursa olsun önerecek bir konumda, düzeni ne olursa olsun. Daire veya orta büyüklükteki daireler öneririz Yeni Kavram ve Eko Mini, merkezi vakumlu süpürge modelleri özellikle ev bu tür ve merkezi vakum teknolojisi daha da ilerletmek için tasarlanmıştır. İki model onlar toz ama aralarında onların özellikleri farklı gereksinimleri veya kullanıcı tercihlerini karşılamak için edebiliyoruz çekimi tamamen farklıdır.

Toz Yeni Konsept filtre torba içinde toplanır ya, Eko Mini durumunda toz doğruca onun teneke kutu içine gider. SACH Yeni Konsept, daireler için bir çözüm ve apartman blokları YENİ KONSEPT Piyasada olağanüstü teknik bir üne sahip küçük güçlü merkezi vakum ünitesi. Kompakt boyutları nedeniyle tek kullanımlık toz torbası, ünitenin filtrasyon sistemi fiber filtre motor koruma tarafından temsil edilirken, ikinci aşamada toplanır. SACH, Yeni Konsept aralığı Ünitenin her iki tarafında hava girişi bulma seçeneği var mutfakta bir dolap, ofis veya yardımcı odası olarak cihazın kolay kurulum için.

Hermetik tasarım ve düşük gürültü seviyesi bu modelin en önemli avantajları vardır. Bakımı çok kolay tek kullanımlık filtre torbası hangi ulaşım manyetik ön panel üzerinden, kullanıcı asla temas vakumlu toz ile geliyor anlam erişilen çıkarmadan onun tarafından. Çok işlemek için onun çok kolay. Kullanımda, güçlü motor sabit-giyen bu merkezi vakum ünitesi için maksimum verimlilik sağlar. Aralığı aksesuar kiti seçilir göre iki modelden oluşmaktadır: Konsept & Basic Yeni Kit ve Yeni Konsepti Ve Düşük-Gerilim Seti, ikincisi tesis sisteminde ve kapalı hortum geçiş sağlayan kolu. CE markası CE. CEE kalite belgelendirme CEE Maksimum yüzey alanı : ≤2502 Giriş sayısı vanalar: 4 Ürün CE Avrupa Birliği Kalite Belgesi)onaylı. Bizimle temasa kendi özel gereksinimleri için en iyi çözüm olarak bizim için öneri alın.

SACH Eko Mini, daireler için bir çözüm ve apartman blokları EKO MİNİ Bazı müşterilerinin isteklerine cevap ve dikkate başarı büyük keyif alarak, EKO 140, SACH geliştirilen EKO Mini model. Bu birim, sadece 60cms yüksek, teneke kutu içinde toz ve kir kolayca bulabileceğimiz bir zaman tam elden toplar. SACH, Eko aralığı Eko Mini içermektedir üç-filtrasyon sistemi oluşan sahne: siklonik koni , bakteriyel filiter ve filtre diski, motor koruma, koruma sağlanan anti maksimum koruma sağlar.uzun ömürlü motor için. Birim içerir -susturucu inşa gürültü düzeyleri ve en aza indirmek için LED ekran hangi ünitenin minimum bakım gereksinimleri hakkında bilgi sağlar. Yüksek performans ve taze tasarım Eco için uygun komple bir seçenek Mini olunorta daire ve daireye sahiptir. Maksimum yüzey alanı: ≤2502 Giriş sayısı vanalar: 4-5 Ürün CE (Avrupa Birliği Kalite Belgesi), cate), BG (SGS-Bauart-Geprüft) ve ROHS(Restriction of Hazardous Substances) onayladı. Ürün aynı zamanda saygın Intertek Laboratuvarları tarafından test edilmiştir.