“Ticari bir merkezi vakum için ortalama amortisman süresi 4 yıl olarak hangi ekipmanlar seçilir ve ekipmanlar için ortalama çalışma ömrü 25 yıl ve kanal sistemi 40 yıldır.”

Oteller, ofisler ve restoranlar temizlik seviyesi, ve zaman temizlemek için gereken hijyen tüm kritik faktörlerdir. Çok daha güçlügeleneksel elektrikli süpürge, merkezi vakum sistemi yüksek vakumlama gücü yanı sıra filtrasyon sonucu vakumlu hava işyeri döndü ama yerine dışarı atılır değil yüksek bir düzeyi sağlar. Bir başka önemli özelliği çok az bakım gerektirdiğini ve bu sistemin toz bin boşalma sınırlıdır. Bin altı ayda bir boşaltılması önerilir (.)

Faydaları keşfetmek bir SACH merkezi vakum sistemi teklif ve maliyet tasarrufu getiriyor işletmeler, büyük kuruluşlar ve her türlü binalarda hijyen, temiz hava kalitesi ve temizlik için gerekli varsayalım en yüksek öncelik. Deneyim ve profesyonellik fazla 18 yıl içinde ararlar çabalarının bir kombine ile elde doğru projeler her türlü çözüm, onlar yerli veya ticari, bizimle birlikte merkezi vakum sistemleri piyasadaki teknik açıdan en gelişmiş ve en işlevsel en aralığını ve teknik destek için merkezi vakum bir çözüm sağlamak için gerekli koymak için etkinleştirilmiş olması oteller, yatılı bakım evleri, restoranlar, hastaneler, ofisler, mağazalar, sinemalar, kuaförler ve güzellik salonları; aslında herhangi bir bina ticari veya endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. SACH ürünler projeler nerede için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır binanın boyutu merkezi vakum işitme cihazı kullanımını destekler sağlanmasını gerektirir uzun süre ve için yeteneği birden fazla kullanıcı tarafından eş zamanlı operasyon.

Teknik planlama bölümümüz tüm aşamaları için öneriler sunarak, sizin proje yönetecek planlama, kurulum ve devreye alma, böylece sağlaması üstün hizmet yılı kaç. Ticari projeler için projenin belirli teknik gereksinimleri profesyonel bir anket şiddetle tavsiye edilir. Bizi ileri teknik servisimize ihtiyaçlarınızı başvurmadan. EVOBLOCK Modeller: Tek Fazlı 2.2kW Üç Faz 3.3kW mekanik kontrolü, Üç Fazlı 3.3kW elektronik kontrol. Büyük evler için tasarlanmış ve küçük sanayi birimleri, bu EVOBLOCK merkezi vakum ünitesi ağır hizmet güç temizleme ve ticari bir sistemin işlevselliğini birleştirir SACH, EVOBLOCK modell, yarı-ticari çok yönlülük ve yurtiçi merkezi bir vakum basitlik için izin herhangi bir anda iki operatör tarafından eş zamanlı kullanımı. EVOBLOCK ile kullanılabilir üç farklı motor boyutları, elektronik kontroller ile tek-mekanik kontrolleri ile fazlı, üç-mekanik kontrolleri ile faz ve üç fazlı İnverter teknolojisi ile birleştiren (), tüm modeller “soft-start” starter mekanizmasına sahip. Motor, filtrasyon alanı ve bin mükemmel bir ensemble bir özerk birim kombine,EVOBLOCK. motor hava akımı kontrol ederek kartuş filtre temizliği. entegre bir sistem sağlar Toz bin tekerler monte kolay kolaylaştırmak için kolu bir boşalma işletim tarafından yayınlandı. Birim gerektirir minimal bakım.

EVODUST TOZ AYIRICILAR Modeller: DC50, DC50A, DC80, DC80A, DC160, DC160A SACH filtre vakumlu hava verimli EVODUST Ayırıcılar, toz ayırma ve kir. Görünüş olarak şık ama inşaat sağlam, mükemmel ortamı için tasarlanmıştır uyuyorlar. SACH, EVODUST toz separador , kendi Kendini Temizleme DC160 Modelleri DC50, DC80 ve DC160 ve kendi Kendini Temizleme benzerleri, EVO Motor Grupları ile birlikte kullanılan, tam aralığı gerekli tüm proje türleri için sağlar. EVODUST toz ayırıcılar ile donatılmıştır çift filtrasyon sistemi iki aşamadan oluşan parçacıkları gibi küçük 5 mikrona kadar filtrasyon sağlayan ve filtrasyon maksimum verimliliği garanti. Kendi Kendini Temizleme sürümleri operatör sistemi kullanıcı ihtiyaçlarına göre entegre elektronik panel üzerinde otomatik temizleme fonksiyonu programı yapabilirsiniz, böylece yalnızca gerekli minimum bakım sağlamak için tesis var.

EVO ÜÇ FAZLI MOTORLAR EVODUST Toz Ayırıcılar ile birlikte, SACH güçlü üç geniş bir yelpazede sunuyor-ya ile faz motor grupları mekanik veya elektronik güçkontroller tek tek veya kombine bir sistem olarak, her projenin özel ihtiyaçlarına göre parça olarak kullanılmak üzere, 6 eşzamanlı operatörleri seçeneği sağlıyor. EVO elektronik motor grupları bir aygıta dayanarak İnverter teknolojisine sahip, bir yüksek-enerjili elektronik osilatör gibi çalışan, dışarı dengeler göreli parametreler, sistem akıllıca çalışmak neden, böylece motorun enerji tüketimini optimize etmek. Tarafından yürüttüğünü bizim motorların elektronik kontrolü seçerek bir sistem hangi bırakmak sen-muhafaza arasındaki mükemmel denge güç ve tüketim uyum sağlayarak eski her zaman için kullanıcı talep tesisatları ile donatılmış İnvertör sistemi. Sistemdeki hava akımı çok yüksek ise, motor hızını azaltır ve tersi elektrik sonucu tüketim her zaman gerçek talep ile orantılıdır.

EVO MAKİNA MOTOR GRUPLARI Model: 2.2 kW, 4.0 kW, 5.5 kW, 7,5 kW SACH, ticari çözümler , EVO mekanik motor Bu dizi dört farklı güç derecelendirme ile erişilebilir fiyatlarla ticari merkezi vakum ekipmanları sunmak için tasarladık küçük yüklemeler için. Mekanik kontrolleri ile EVO motorlar var elektronik bir cihaz ekleyerek ilerici “soft start”start-up izin yıllarda geliştirilmiş böylece başlangıç sırasında geçerli emiliminde azalma sağlanması aşaması. Sayesinde “soft-start” starter mekanizması sayısı devrimler ( rpm)rotor kanatları türbin artış kademeli olarak azaltarak, riski, aşırı ısınma sonucu stres nedeniyle acil start up türbin gibi mekanik stres kaynaklı ana boru. Mekanik motorlar ayrı olarak yüklenebilir veya motorlar ile elektronik kontroller ile teknolojiyi en iyi şekilde kombine ikincisi optimum güç ve performans elde etmek için sağlar.

EVO ELEKTRONİK KONTROLÜ İLE BİRLİKTE MOTOR GRUPLARI Modeller: 4,0E,, 5E 5, 7,5E SACH, ticari çözümler , EVO elektronik motor Inverter teknolojisi ve “soft-start” starter mekanizması ile sağlanan EVO elektronik motor grupları için tasarlanmıştır büyük tesisler birkaç eşzamanlı kullanıcı ile teklifpili mekanik motorlar ile birlikte bir veya daha fazla birim yükleme imkanı. Sürekli yönetmelik türbin devrimler operatörleri sistemi, elde kullanan sayısının bir fonksiyonu olarak hava akımı değişir motor hız düzenlemesi sayesinde optimum seviyede otomatik olarak çalıştırıyor. On-board ekran ruhsat programlama ve görselleştirme işletim parametreleri gibi frekans emme, motor devrimler, süre sistem işletim yüzdesi vakumlama işlemi, işletim anomaliler (aşırı gerilim ani, aşırı ısınma vb.). Elektronik kontroller ile merkezi vakum ünitesi, merkezi vakum teknolojisi endüstriyel ve ticari uygulamalar için mükemmel gelişme gösterir. Ticari projeler için projenin belirli teknik gereksinimleri profesyonel bir anket şiddetle tavsiye edilir. Bizi ileri teknik servisimize ihtiyaçlarınızı başvurmadan.